مطلب تازه

نصب کاغذ دیواری بر روی کاغذ دیواری

نصب کاغذ دیواری بر روی کاغذ دیواری

چنانچه طرح کاغذ دیواریتان قدیمی شده و حس رضایت بخشی به شما نمی دهد، زمان آن رسیده است تا با نصب یک کاغذ دیواری جدید، تحولی اساسی در منزل خود ایجاد کنید. در این زمان سوالی که مطرح میشود این است که آیا میتوان کاغذ دیواری جدید را بر روی کاغذ دیواری قدیمی نصب نمود؟ جواب این سوال مثبت است. در واقع شما میتوانید ماغذ دیواری مد نظر خود را بر روی کاغذ دیواری قدیمی خود نصب نمایید اما باید چند عنصر را مد نظر قرار دهید.

تماس با ما
از نو

کاغذ دیواری سه بعدی برای اتاق نشیمن

کاغذ دیواری سه بعدی برای اتاق نشیمن

استفاده از­ تصاویر شگرف و واقع گرایانه موجود در کاغذ دیواری سه بعدی، میتواند به راحتی ظاهر اتاق نشیمن را به طور قابل توجهی تغییر دهد. در ادامه چند طرح زیبا و فوق العاده از این کاغذ دیواری را به شما معرفی میکنیم.

کاغذ دیواری با حباب های سه بعدی

در یک اتاق نشیمن دنج با رنگ های خنثی، استفاده از کاغذ دیواری با حباب های شکلاتی در یک طرف دیوار، میتواند یک نقطه کانونی جذاب را ایجاد کند.


نگاه کردن به این کاغذ دیواری میتواند خستگی یک روز پرکار را از بین ببرد.

کاغذ دیواری با طرح آبشار سه بعدی

این طرح از کاغذ دیواری ها به قدری طبیعی و زیبا هستند که با نگاه کردن به آنها میتوانید خود را در آن مکان احساس کنید و به خوبی صدای با شکوه آب را بشنوید و نسیم خنکی که پوستتان میخورد را با تمام وجود احساس کنید.


آدم ها ذاتا به طبیعت وابسته هستند و از آن لذت میبرند. بنابراین استفاده از اینگونه کاغذ دیواری های سه بعدی میتواند بسیار زیبا و لذت بخش باشد.

کاغذ دیواری با یک راه رو زیبا

در نگاه اول، این طرح میتواند کاملا طبیعی و واقعی جلوه کند. از اینگونه کاغذ دیواری ها میتوانید در پاسیو یا یک راهرو که به ورودی ختم میشوند، استفاده کنید.


کاغذ دیواری با پرنده ها و درخت ها

آیا می خواهید میهمانان خود را شگفت زده کنید؟ با استفاده از این کاغذ دیواری های زیبا سه بعدی، اتاق نشیمن شما توسط درختان و پرندگان احاطه شده و به یک مکان آرام برای استراحت تبدیل میشود.


یک ایده جالب استفاده از یک کاغذ دیواری با طرح تک رنگ است که زیبایی خاصی را به دنبال دارد.

کاغذ دیواری با شکوفه های گیلاس

با استفاده از کاغذ دیواری با طرح شکوفه های گیلاس، در واقع یک دکور ژاپنی را به اتاق خود هدیه داده اید که باعث زیبا شدن فضای اتاق نشیمن شما میگردد.


کاغذ دیواری با طرح آبزیان

استفاده از طرح ها و دکوراسیون مدرن تنها میتواند برای مدتی جذاب باشد و بعد از مدتی خسته کننده میشود ، اما با نصب یک کاغذ دیواری با یک صحنه شگرف از فضای زیر آب، ظاهر اتاق نشیمن برای مدتها تازه و زیبا باقی میماند.


کاغذ دیواری با توپ ها سفید زیبا

با نشستن در اتاقی که کاغذ دیواری آن دارای توپ های سفید سه بعدی است، استرس به سرعت رفع میشود و با نگاه کردن به قاصدک های زیبا حس آرامش جایگزین میگردد.


اگر به دنبال طرحی زیبا و در عین حال ساده هستید تا برای دیوار نمایش خود از آن استفاه کنید، این گزینه میتواند انتخاب خوبی باشد.

کاغذ دیواری با گل های زیبا

این کاغذ دیواری به گونه ای است که مهمان ها با ورود به این اتاق نشیمن احساس می کنند که از آلیس در سرزمین عجایب دیدن میکنند!


استفاده از اینگونه کاغذ دیواری ها علاوه بر زیبایی، بسیار زیبا میباشند و اتاق نشیمن را به یک فضای شیک و رویایی تبدیل می کنند.

کاغذ دیواری با طرح معاصر

وقتی صحبت از کاغذ دیواری سه بعدی میشود، همیشه لازم نیست از طرح های واقع گرایانه استفاده کنید، در این راستا حتی میتوان از زیبایی کاغذ دیواری با طرح های خاص و معاصر نیز استفاده نمود.


کاغذ دیواری با طرح کتابخانه

اگر در تصوراتتان اتاق نشیمن رویای شما دارای یک کتابخانه گسترده است که با مجموعه کتاب های بسیاری پر شده است، این کاغذ دیواری سه بعدی برای شما بسیار مناسب است.


این طرح از کاغذ دیواری به طرز شگفت انگیزی با دکوراسیون کلی اتاق مناسب است. حال آنکه برای زیباتر کردن اتاق میتوانید از مبل مخمل و چرم ، فرش های کرکی و نقاشی های مشهور استفاده کنید و زیبایی آن را تکمیل کنید.

کاغذ دیواری با چشم انداز بیرون

زیبایی این کاغذ دیواری به شکلی است که احساس میکنید در بالکن طبقه سوم قرار گرفته اید.


همانطور که پیشتر اشاره شد اینگونه کاغذ دیواری های سه بعدی میتوانند شما را با خود به مکانی خاص ببرند.

کاغذ دیواری با گلهای سفید

نسخه دیگری از کاغذ دیواری های سه بعدی، گل های سفیدند. اما این بار در پس زمینه این طرح ها، شبکه های ناهمواری وجود دارد که گویی در پس گلها از سرامیک استفاده شده است.


شایان ذکر است این طرح از جمله کاغذ دیواری هایی است که بسیاری از خانم ها آن را میپسندند.

کاغذ دیواری کناره دریاچه

اگر آرزوی آن را دارید که فضای اتاقتان یک فضای آرام و دلچسب باشد، این کاغذ دیواری یک انتخاب فوق العاده است.


این کاغذ دیواری نفیس در یک اتاق نشیمن مدرن و دارای مبل های خاکستری و فلزی به طرز شگفت انگیزی زیبا میشود.

کاغذ دیواری با د ایره های لوکس مدرن

اگر هدف شما این است که بدون استفاه از رنگ های مختلف، زیبایی خاصی مانند طراحی اسکاندیناوی را به اتاق خود هدیه دهید، این کاغذ دیواری را به شما معرفی میکنیم.


در اینجا استفاده از رنگ سفید با دایره های نورانی و به تصویر کشیدن برگ هایی که در واقع با میز مبل و قهوه ای مطابقت دارد، میتواند یک طراحی زیبا از کاغذ دیواری را به نمایش بگذارد.

کاغذ دیواری با طرح دریاچه

با نصب این کاغذ دیواری، میتوانید هر روز احساس آرامش کنید. در حقیقت درختان سبز رنگ، آسمان آبی و بازتاب زیبای نور، همگی میتوانند برای شما آرامش ایجاد کنند.


­ ما این کاغذ دیواری را برای اتاق نشیمن بسیار توصیه می کنیم.

در اینجا نمونه ای از کاغذ دیواری های رایج معرفی گردید. نکته قابل توجه و جالبی که در اینجا وجود دارد این است که با کاغذ دیواری سه بعدی می توانید به هر مکانی که دوست دارید سفر کنید و هر آنچه را که می خواهید بدون صرف هزینه در اتاق نشیمن بیاورید.

لینک مطلب

انصراف
© ۱۴۰۰ کاغذ دیواری و دکوراسیون داخلی رویال کینگ، قدرت گرفته از اورمان، تمامی حقوق محفوظ می‌باشد.